Контроль Держпраці. Як захиститись від безпідставних перевірок

Контроль Держпраці. Як захиститись від безпідставних перевірок

Контроль Держпраці. Як захиститись від безпідставних перевірок

Кабінет Міністрів України (далі - КМУ) своєю постановою від 4 грудня 2019 року № 1132 вніс зміни до постанови від 21 серпня 2019 р. № 823 про порядок здійснення державного контролю та нагляду за додержанням законодавства про працю.

Відповідно до постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. № 823 розміри штрафів можуть становити від 9446 грн. до 141 690 грн. в залежності від порушення. В разі виявлення масових порушень на підприємстві розміри штрафів можуть сягати мільйонів гривень.  

Тому роботодавцям варто знати нюанси державного контролю за додержанням законодавства про працю, щоб не допустити незаконні перевірки, знати як захистити свої права під час перевірки та уникнути безпідставних штрафів.

Загальна інформація щодо контролю Держпраці

Державний контроль за дотриманням законодавства про працю здійснюється у формі інспекційного відвідування, що проводяться інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів.

Перевірки здійснюються відповідно до уніфікованої форми акта інспекційного відвідування. Ця форма визначає вичерпний перелік питань, що підлягають інспектуванню, припису, попередження, а також вимоги інспектора праці затверджуються в установленому порядку та оприлюднюються на офіційному веб-сайті.

Здійснюють такий контроль: інспектори праці Державної служби України з питань праці (скорочено - "Держпраці") та її територіальних органів; інспектори виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад (з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин).

За результатами проведеного контролю можуть бути виявлені наступні порушення та накладено штрафи у наступних розмірах: Законом України “Про внесення змін до Кодексу законів про працю” від 2 лютого 2020 року були внесені зміни у порядок накладення штрафу та його розміру. Нижче наведені порушення та розміри штрафів, передбачені за такі порушення (за кожного працівника, щодо якого здійснено порушення):

- фактичний допуску працівника до роботи без належнеого оформлення відносин між працівником та роботодавцем, а також порушення виплати заробітної плати без нарахування ЄСВ -  47 230 грн; до ЮО та ФОП, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження (за вчинення такого порушення повторно протягом двох років - штраф 141 690 грн.)

- порушення строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - 14 169 грн.;

- недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - 9446 грн.;

- недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України "Про військовий обов’язок і військову службу", "Про альтернативну (невійськову) службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", - 18 892 грн.; до ЮО та ФОП, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження;

- недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні - 14 169 грн. та інші.

Важливим нововведенням є те, що за умови сплати ЮО та ФОП 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вручення постанови про накладення штрафу за порушення вимог законодавства про працю, передбаченого цією статтею, така постанова вважається виконаною.

Як діяти у випадку інспекційного відвідування та на що звертати увагу

Враховуючи, що інспекційне відвідування – захід неплановий, інспектор Держпраці може з’явитись в офісі суб’єкта господарювання зовсім неочікувано.

У такому випадку, бажаним є наступний порядок дій:

1. Перевірити службове посвідчення інспектора Держпраці та, якщо це можливо, сфотографувати його або іншим чином зафіксувати дані інспектора.

2. Якщо відсутній керівник та інша особа, уповноважена вирішувати питання про допуск інспектора до приміщення, попросити інспектора зачекати на вказаних осіб.

3. Негайно проінформувати керівника та юриста компанії про візит інспектора.

4. Перевірити дійсність службових посвідчень в Реєстрі службових посвідчень інспекторів праці онлайн на офіційному веб-сайті Держпраці за наступними посиланнями:

http://dsp.gov.ua/informatsiia-pro-sluzhbovi-posvidchennia-inspektoriv-pratsi/ 

http://dsp.gov.ua/informatsiia-pro-sluzhbovi-posvidchennia-inspektoriv-pratsi-orhaniv-mistsevoho-samovriaduvannia/

5. Перевірити реєстрацію інспекційного відвідування у відповідному Реєстрі: для інспекторів праці з Головного управління Держпраці в Київській області за номером телефону: (044) 481-50-00.

6. Повідомити всіх працівників та інших співробітників, які перебувають в офісі про інспекційне відвідування.

Слід зазначити, що працівники та інші співробітники мають бути готові до такого неочікуваного приходу інспектора Держпраці і знати як себе поводити у такому випадку. Для цього необхідно проконсультувати працівників та інших співробітників з усіх ключових питань та роз’яснити їм деякі юридичні тонкощі, незнання яких може бути використано інспектором Держпраці на шкоду роботодавцю.

Зокрема, працівники та інші співробітники мають чітко розуміти:

●      на підставі якого договору з суб’єктом господарювання вони здійснюють роботу (трудовий чи цивільно-правовий договір);

●      в чому полягає відмінність цих договорів;

●      у якій формі вони отримують винагороду за виконану роботу (надані послуги);

●      що вони мають право не відповідати на запитання інспектора Держпраці (комунікація здійснюється через керівника суб’єкта господарювання та відповідних уповноважених осіб);

●      що будь-які документи можуть надавати тільки на письмовий запит інспектора Держпраці, в межах предмета інспекційного відвідування та з дозволу керівника або уповноваженої особи;

●      що необхідно письмово під розпис фіксувати надання будь-яких документів інспектору Держпраці;

●      всі порушення, що були допущенні під час інспекційного відвідування мають фіксуватись у письмовій формі у вигляді пояснень, зауважень до акту інспекційного відвідування тощо.

Підставами для недопуску інспектора Держпраці до проведення інспекційного відвідування є належним чином зафіксований факт:

-       не пред’явлення об’єкту відвідування або уповноваженій ним посадовій особі свого службове посвідчення;

-       відсутність на офіційному веб-сайті Держпраці уніфікованої форми акта інспекційного відвідування.

Варто пам’ятати, що перед підписанням акта інспекційного відвідування інспектор зобов’язаний надати копію відповідного направлення на проведення інспекційного відвідування та внести запис про його проведення до відповідного журналу реєстрації заходів державного нагляду (контролю) об’єкта відвідування (за його наявності).

В інших випадках, у разі відсутності належних підстав для не допуску, такі дії можуть коштувати суб’єкту господарювання дуже дорого, адже штраф за таке порушення у 2020 році, як вже зазначалось вище, становить 141 690 грн.

Кожна справа з приводу дій чи рішень Держпраці має свої особливості. В разі питань будь ласка звертайтесь до нас для отримання консультації та надання правової допомоги.